Podanie do Policji- Gogul

Awatar użytkownika
Gogul
Policja
Policja
Imię postaci: Gogul | 268
Podziękował: 10 razy
Dostał podziękowanie: 5 razy

Podanie do Policji- Gogul

Postautor: Gogul » 08 lipca 2017, 18:51

Nick w grze - Gogul

Wiek-26

Jak długo jesteś na emigracji na naszej wyspie- Na wyspie jestem od około 3 tygodni (arma 3 137h, oprócz tego też dayz standalone gdzie zawsze próbowałem nawiązać kontakt z ludźmi, nie zawsze strzelać. Oprócz tego grałem na serwerach RP Life is Feudal, odgrywanie ról nie sprawia mi kłopotu)

Kika słów o sobie - (Długie, ale to przecież serwer RP!) Już od dziecka interesowałem się służbami mundurowymi, zawsze opadała mi kopara na widok przemarszu wojska, konwojów policyjnych. Pochodzę z nie zamożnej rodziny gdzie stawia się na wykształcenie. Już od dziecka szlifowano we mnie posłuszeństwo i dyscyplinę. Już jako nastolatek uczęszczałem do wojskowego liceum ogólnokształcącego gdzie dyscyplina, zwierzchnictwo wyższych stopniem było dla mnie rzeczą normalną. Po skończeniu liceum i dobrym zdaniu matury chciałem udać się do wyższej szkoły policji. Dzięki dobrym wynikom z testów sprawnościowych oraz wysokiej punktacji z wiedzy obywatelskiej zostałem przyjęty do czołówki. W szkole jak to w szkole. Fryzjer zanim zacznie obcinać i strzyc też zamiata włosy. Uczyliśmy się regułek, prawa, dużo ćwiczyliśmy, kilka wizyt w strzelnicy. Podczas nauki ubiegałem się o stypendium naukowe, i o mały włos a nie udało by mi się go zdobyć przez jednego z wykładowców, który bardzo się na mnie uwziął. Jestem osobą opanowaną, więc nie dając się sprowokować dzielnie znosiłem i wykonywałem wszystkie służbowe polecenia, a mimo tego aby umilić mi życie, owy wykładowca złozył podanie o przeniesienie mnie do innej uczelni ze względu na rzekomy brak posłuchu. "Służba nie drużba"- westchnąłem pakując walizki. Szybka wymiana zdań z kolegami z pokoju i komu w drogę. W zasadzie w ostatniej chwili dowiedziałem się o tym, że odbędę lot samolotem. "Fajnie"- pomyślałem, gdyż w życiu nie miałem na to okazji. Trochę zamieszania na lotnisku, ale udało się dotrzeć do samolotu. Sunęliśmy po płycie z coraz większą prędkością i wystartowaliśmy. Do przelecenia było około 1.5tyś kilometrów. Podniecony pierwszym lotem obserwowałem wciąż przez okno jak mijamy ląd na przemian z wodą. Nagle samolot zaczął się trząść i wydawać głośne odgłosy. Szybko pomyślałem, że nie jest dobrze. Poczułem jak przeciążenie wgniata mnie w siedzenie a ocean nad którym przelatywaliśmy coraz bliżej. Jakies 500m nad ziemią pilotom udało się wyrównać lot ale mimo to nadal opadaliśmy. Następnie rozległ się huk i zrobiło się ciemno.
Ocknąłem się widząc zamazany obraz i czułem jak coś skubie mnie za kostkę. Okazało się, że to pies z okolicznego miasta. Nie był sam. Podszedł do mnie dobrze zbudowany mężczyzna- Pytając kim jestem, ale ja nie mogłem odpowiedzieć na to pytanie. Od tej chwili całość życia uciekła z pamięci i została tylko dziura niewypełniona niczym. Odpowiedziałem, że nie pamiętam nic. Ani imienia, ani tego jak się tu znalazłem. Facet przedstawił się jako Maćko. Niestety jedyny lekarz na wyspie był aktualnie na szkoleniu na stałym lądzie, ale po wstępnym opatrzeniu okazało się, że tak naprawdę nic mi nie jest, tylko ta pamięć...
Po dłuższym pobycie na wyspie, nawet zaczęło mi się podobać. Mieszkałem z Maćko i jego żoną, który pozwolili mi dojść do siebie. Podczas kolacji, gdzie nieco zakropiliśmy alkoholem Maćko wyjawił mi czym się na codzień zajmuje. Zauważyłem, że musi dobrze zarabiać. Miał kilka samochodów, mały samolot, którym latał nad wyspą w każdą niedzielę z pobliskiego lotniska. Maćko był dosyć sporą szychą w biznesie narkotykowym. Współpracowaliśmy przez jakiś czas. Nauczył mnie wszystkiego co potrzebne do tego aby zebrać przetworzyć, sprzedać i nie zostać złapanym przez pobliskie władze. Zarobiłem dość pieniędzy aby odejść na swoje. Taka była moja decyzja. Podziękowałem Maćkowi za wszystko co dla mnie zrobił i chwytając za klamkę usłyszałem jak kilka osób podbiega do drzwi. Otworzyli je z takim impetem, że pamietam tylko tyle: dźwięk otwierających się drzwi i ciemność. Gdy się ocknąłem coś mnie dociskało do podłogi. Z trudem wyczołgałem się z pod przeszkody, która okazała się biblioteczką z wielką ilością małych książek. W powietrzu poczułem woń rozlanej krwi. Nagle uświadomiłem sobie, że wróciła mi pamięć. Wiedziałem, że nazywam się Gogul, że byłem uczniem szkoły policyjnej i plułem sobie w brodę, że wyprawiałem takie rzeczy. Po wejściu do salonu okazało się, że na podłodze leżą dwie osoby z niezwykle zmasakrowanymi twarzami. Zawiadomiłem policję. Nie miałem pojęcia jak wytłumaczę sytuację, w której się znalazłem. Policja po zabezpieczeniu miejsca, najpierw aresztowała mnie jako podejrzanego. Monitoring, który był w domu Maćko uległ awarii i zapisało się jedynie jak z walizkami żegnałem się z rodziną. Uwierzyli mi, że Maćko był jedynie znajomym. Okazało się, że jestem jedyną osobą ocalałą z lotu, który miał wylądować na wyspie. Odnaleziono moje dokumenty, które woda wyparła na brzeg. Okazało się, że wylądowałem na wyspie na której miałem podjąc dalej naukę w szkole policyjnej...

Co Cię skłoniło,aby napisać podanie do policji? - Bardzo dobrze znam metody, sztuczki, sposoby na kombinowanie jeśli chodzi o nielegalne rzeczy. Myślę, że moje zdyscyplinowanie i wiedza na pewno niejednokrotnie pozwoli na zobaczenie tego, czego ktoś inny może nie zobaczyć. Dosyć dobrze radzę sobie z wszelkimi pojazdami, również z helikopterami co na pewno wpłynie pozytywnie na siłę patroli. Odgrywanie RP nie stanowi dla mnie kłopotu jako, że podczas mojej pracy zawodowej rozmawiam z dużą ilością ludzi i często zdarza mi się improwizować. Zauważyłem, że na wyspie ostatnio dzieje się bardzo dużo rozrób praktycznie w każdym miejscu na mapie, więc aby zwiększyć bezpieczeństwo obywateli chciałbym zasilić grono Policji. Mogę odbywać służbę w różnych godzinach co pozwoli na załatanie czasu nieobecności innych funkcjonariuszy.

Czy akceptujesz regulamin serwera - Tak, akceptuję.
W tej robocie nie można się pomylić, bo giną ludzie.

Doktorek292
Ambitny
Imię postaci: Doktorek*
Podziękował: 9 razy
Dostał podziękowanie: 22 razy

Re: Podanie do Policji- Gogul

Postautor: Doktorek292 » 08 lipca 2017, 21:29

jeszcze 5 dni temu pisałeś podanie na medyka? To się zdecyduj jaka frakcją chcesz grać. Jestem na nie dla mnie jeszcze za wcześnie bo nie dawno co złożyłeś podanie na medyka.

Awatar użytkownika
Gogul
Policja
Policja

Postautor: Gogul » 08 lipca 2017, 21:33

I gram na medyku ratuje życie. ale z drugiej strony to co sie dzieje, te strzelaniny, jako medyk temu nie zaradze.

Doktorek292
Ambitny
Imię postaci: Doktorek*
Podziękował: 9 razy
Dostał podziękowanie: 22 razy

Postautor: Doktorek292 » 08 lipca 2017, 21:46

To postrzelaj sobie jako medyka jak chcesz się strzelać.... A jeżeli chcesz być w policji to pamiętaj o tym że medyka stracisz....

A i jeżeli myślałeś że jak zostaniesz medykiem to że łatwiej się na policje dostaniesz to tak nie działa tak na przyszłość jak coś byś takiego planował.

Awatar użytkownika
Gogul
Policja
Policja

Postautor: Gogul » 08 lipca 2017, 21:55

Wcale nie myslalem o tym ze z medyka łatwiej. To zawód i to zawód. poczułem chęć wstąpienia do policji to złożyłem podanie, tak jak rekrutacja jest otwarta i wszystko. Nie rozumiem co masz na mysli piszac "To postrzelaj sobie jako medyka jak chcesz się strzelać...."

Awatar użytkownika
SupaFlyBanzai
Administrator
Administrator
Imię postaci: bAnzai
Podziękował: 28 razy
Dostał podziękowanie: 34 razy
Kontaktowanie:

Postautor: SupaFlyBanzai » 10 lipca 2017, 13:23

Podanie swietne :) nie bez powodu grupa medykow cieszy sie duzym szacunkiem i slowo medyk dzieki wam kojarzy sie cieplo i wzbudza sympatie :)
Porozmawiamy na TS. Chcialbym jedank zeby wszystko bylo ok to obgadac to jeszcze z eNesem.
Czasem lepiej milczeć i udawać głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Awatar użytkownika
wariatex
Administrator
Administrator
Podziękował: 31 razy
Dostał podziękowanie: 61 razy

Postautor: wariatex » 10 lipca 2017, 13:57

bierzemy go i tyle ;)

Awatar użytkownika
SupaFlyBanzai
Administrator
Administrator
Imię postaci: bAnzai
Podziękował: 28 razy
Dostał podziękowanie: 34 razy
Kontaktowanie:

Postautor: SupaFlyBanzai » 10 lipca 2017, 14:01

ta ale pogadajmy z Ordyntorem bo nas przestana leczyc :)
Czasem lepiej milczeć i udawać głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wróć do „Zgłoszenia do Policji”