Podanie na Medyka Albert Fisher

Moderator: eNes

Awatar użytkownika
Albert Fisher
Medyk
Medyk
Imię postaci: Albert Fisher
Podziękował: 1 raz
Kontaktowanie:

Podanie na Medyka Albert Fisher

Postautor: Albert Fisher » 13 lipca 2017, 12:30

Nick w grze: Albert Fisher
Steam link do profilu: https://steamcommunity.com/id/rihrash/
Jak radzisz sobie z jazdą/pilotowaniem i np. ulubione śmigłowce/samochody w których się dobrze czujesz podczas prowadzenia: Moje umiejętności za kierownicą są na dość dobrym poziomie a moim ulubionym samochodem jest suv, jeśli chodzi o umiejętności pilotażu radzę sobie z tym naprawdę bardzo dobrze zaś ulubionym śmigłowcem jest Hellcat.
Ilość godzin przegranych w Arma III (ogólnie i na serwerach typu Altis Life +/-): Mój łączny czas w Armie wynosi 1540 godzin z czego spokojnie mogę powiedzieć, że na serwerach typu Altis Life przegrałem dobre 1000 godzin.
Czy grałeś jako medyk na innym serwerze: Moje staż w tym fachu jest dość duży gdyż grałem już na wielu serwerach jako medyk między innymi: P1X, AltisLand, Dirty Life i jeszcze kilku których nazwy do końca nie pamiętam.
Coś o sobie / dlaczego chcesz być medykiem: Medykiem chciałbym zostać gdyż często widzę, że w godzinach porannych po prostu brakuje medyków. Ze względu na wakacje mogę praktycznie codziennie pełnić służbę od godziny 8:00 ponadto aby urozmaicić moją pracę mam zamiar prowadzić uproszczoną kartę medycznych czynności ratunkowych do których dostęp będą mieli inni medycy oraz sami poszkodowani. Ponadto lubię pomagać innym i myślę, że w tej pracy jest najważniejsze.

Awatar użytkownika
Stachu
Początkujący
Imię postaci: geralt z rivii
Dostał podziękowanie: 7 razy

Re: Podanie na Medyka Albert Fisher

Postautor: Stachu » 14 lipca 2017, 12:43

Zapraszam na rozmowę

eNes
Medyk
Medyk
Imię postaci: Dr. eNes Arslan